Giesmių Giesmelė – „Tyloj pragysta angelas“

Balandžio 11 dieną Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčioje suskambo angeliški balsai – tai ženklas, jog prasidėjo respublikinės Giesmių Giesmelės 2015 festivalis.

Gražų saulėtą balandžio rytą susirinko daugiau nei 500 vaikų su mokytojais ir tėveliais šlovinti Viešpatį giesmėmis šv. Mišių aukoje.

Šv. Mišias aukojo kun. Kęstutis Genys, kuris pasveikimo susirinkusius, pasidžiaugė ir paklausė, kaip pavyksta mokytojams ir tėveliams surinkti tokį būrį vaikų giesmei? Nuskambėjo atsakymas – MEILĖ.

Tegul meilė neša mūsų širdis Viešpaties link.

Balandžio 18 dieną Kauno VDU „Rasos“ gimnazijoje įvyks Giesmių Giesmelės 2015 konkursas, o gegužės 9 dieną 12 val. – Palaimaintojo Jurgio Matulaičio bažnyčioje – laureatų koncertas, į kurį kviečiame visus parapijiečius ir svečius.

Šventės akimirkos nuotraukose.

.