Mons. Kazimiero Senkaus 75-erių metų kunigystės jubilietus

Birželio 3 dieną Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos koplyčioje 12 val. Eucharistijos šventimu minėjome mons. Kazimiero Senkaus 75-erių metų kunigystės jubiliejų. Šių metų sausio mėnesį atšventęs gimimo 100-ąsias metines monsinjoras laukė savo kunigo tarnystės gražaus jubiliejaus.

Nuoširdžiai sveikiname monsinjorą Kazimierą ir linkime Viešpaties globos ir Šventosios Dvasios malonių.

Šv. Mišias aukojo Kauno I dekanato dekanas mons. Vytautas Grigaravičius ir Pal. J. Matulaičio parapijos klebonas kun. Dainius Lukonaitis, giedojo parapijos sumos choras vadovaujamas vargonininkės Dovilės Petraškienės.

Šv. Mišios prasidėjo giesme  „Dievas yra Meilė“, žodžiai ir muzika mons. K. Senkaus.

„Dievas yra Meilė. Jis mane sukūrė. Dievas yra Meilė. Jis myli mane.

Todėl kartoju. Dievas yra Meilė. Jis rūpestingai globoja mane.“

„Už tą Jo Meilę šiandien dėkoju. Tegul įvyksta tik Jo valia. Todėl kartoju. Dievas yra Meilė. Jis Rūpestingai globoja mane.“

Ta Dievo Meile aš noriu degti. Ir ją parodyti visiems žmonėms. Todėl kartoju. Dievas yra Meilė. Jis rūpestingai globoja mane.“

Po Šv. Mišių sesės vienuolės pakvietė visus susirinkusius į agapę.