Sutvirtinimo sakramentas

Penktadienį, rugpjūčio 21 d. Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijoje J. E. Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas suteikė Sutvirtinimo sakramentą beveik šimtui jaunuolių. Šios dienos Evangelija ragina įsiklausyti į Dievo Įsakymą: „Mylėti savo Viešpatį Dievą visa širdimi, visu protu, visomis jėgomis, o savo artimą, kaip save patį.“

Šv. Mišiose giedojo jaunimo choras, vadovaujamos parapijos vargonininkės Dovilės Maskvytienės ir Vytauto Striogos.

Parapijos klebonas nuoširdžiai padėkojo J.E. arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui, arkivyskupijos kancleriui mons.bažnt. t. lic. Adolfui Grušui.

Taip pat klebonas kun. Dainius Lukonaitis padėkojo parapijos katechetėms Ramintai Kruopytei ir Sandrai Habdankaitei už atliktą pasiaukojančią tarnystę paruošiant tokį didelį būrį sutvirtinamųjų,

Telydi visus Šventoji Dvasia.