Teritorija

Šios ribos nustatytos Kauno arkivyskupo metropolito 2003 metų balandžio 10 dienos dekretu Nr.264, kuris panaikina visus ankstesnius parapijų ribas nustatančius potvarkius.

Pietrytinė riba: Nuo Islandijos plento (greitkelio viaduko), Savanorių pr.

Pietvakarinė riba: Uosio g., Kalniečių g., Lazūnų g., Žeimenos g., Lazūnų g. iki šlaito.

Vakarinė riba: Nuo Lazūnų g. ties nuokalne iki Eigulių kapinių. Aplenkiant kapines, nuokalnės viršutine dalimi iki greitkelio (Islandijos plento).

Šiaurinė riba: Nuo Eigulių kapinių Islandijos plentu (greitkeliu) iki Savanorių pr.

Miesto gatvės:
Ajerų g., Ašigalio g., Čečėnijos a., Dagilių g., Gaižiūnų g., Geležinio vilko g., Ignalinos g., Islandijos pl. ( Nr. 1–215), Jaunimo a., Kalniečių g. ( Nr. 195–257 ir 156–216), Kelmų g., Kopūstų g., Lakajų g., Landsbergio-Žemkalnio g., Lazūnų g. (poriniai nr.), S. Lozoraičio g., J. Lukšos-Daumanto g. ( Nr. 2–18 ir 1–21), Mituvos g., Muravos g., Nendrių g., Pakraščio g., Perkaso t., P. Plechavičiaus g., P.Lukšio g., Purienų g., Radistų a., A. Ramanausko–Vanago g., Raudonikių g., Riešutų g., Ruduokių g., S.Raštikio g., Savanorių pr. ( Nr. 263–447), Statybininkų g., Sukilėlių pr. ( Nr. 21–93 ir 30–116), Šermuonėlių g., Šiaurės pr., K. Škirpos g., Tverečiaus g., Ukmergės g., Umėdžių g., Uosio g. (poriniai nr.), Varduvos g., Vijoklių g., Voveraičių g., Žeimenos g., Žibučių g., S. Žukausko g., Žvangučių g., Margainių akligatvis (Suskilo Žibučių gatvė).

Pal. arkivyskupo Jurgio Matulaičio (Eigulių) parapija ribojasi su Gerojo Ganytojo (Dainavos), Šv. Antano Paduviečio (Naujamiesčio), Kristaus Prisikėlimo (Žaliakalnio), Šv. Apaštalų Petro ir Povilo Arkikatedros Bazilikos ir Karmėlavos parapijomis.