Susitikimas su Motinų Maldoje įkūrėja Veronika Wiljams

DSCF0029

Rugsėjo 18 dieną mūsų parapijos Motinų Maldoje grupės koordinatorė Rūta Zubinienė dalyvavo Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčioje įvykusiame susitikime su Motinų Maldoje įkūrėja Veronika Wiljams.

Susitikime dalyvavo gausus motinų būrys iš įvairių Lietuvos regionų, taip pat iš Rusijos Motinų maldoje grupės koordinatorė.

Susitikimas prasidėjo  šv. Mišimis Vilniaus šv. Kazimiero bažnyčioje.

MM įkūrėja V. Wiljams trumpai papasakojo, kaip jai Viešpats davė supratimo dovaną melstis už savo vaikus kartu su giminaite Sandra. Papasakojo Viešpats vedimą per visą 19 metų MM kelia ir kaip greitai ši malda išplito po visą pasaulį. Ponia Veronika akcentavo pasitikėjimą Viešpačiu ir sugebėjimą atiduoti savo vaikus su visomis problemomis Dievo globai. Taip pat kaip svarbu yra melstis už savo vyrus, vaikų tėvus, taip pat už mirusius ar negimusius vaikus.

MM judejimą laimina šventasis Tėvas, su kuriuo Veronika jau ne kartą buvo susitikusi.

Prieš pat susitikimą Vilniuje su p. Veronika Wiljams buvo išleistas jos  knygos vertimas į lietuvių kalbą..