Parapijos vaikų ir jaunimo piligriminė kelionė į Kryžių kalną

Spalio 29 dienos rytą vienuolyno kieme susirinkęs būrys vaikų ir jaunimo laukė atvykstant autobuso, kuriuo keliavo į Kryžių kalną. Šią kelionę socialiai remtinų šeimų vaikams dovanojo parapijos Caritas kartu su Eigulių seniūnija.

Prieš išvykstant kun. Kęstutis Vilutis pašventino kryžių, kurį piligrimai pastatys Kryžių kalne ir kartu su juo sudės savo intencijas.

Pakeliui į Kryžių kalną piligrimai aplankė Šiaulių „Dviračių muziejų“ ir CH. Frenkelio vilą.

Kelionė namo – pastačius kryžių, su malda ir giesmėmis turėjo neprailgti, tačiau Viešpats norėjo padaryti mums staigmeną ir kelias namo pasuko pro Šiluvos šventovę. Švč, Mergelė Marija – Dievo Motina pakvietė mus užsukti į Šiluvą. Patenkinti, pilni Šventosios Dvasios pasiekėme namus.

 

.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *