24 valandos Viešpačiui – Dievas apstus gailestingumo

Mieli tikintieji, Popiežiaus Pranciškaus iniciatyva pavadinimu 24 valandos Viešpačiui buvo entuziastingai priimta 2014 metais ir dar kartą švenčiama 2015 metais, kovo 13-14 dienomis. 2015 metų susitikimo tema DIEVAS APSTUS GAILESTINGUMO (Ef. 2,4) Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijoje (koplyčioje) kovo 13 d. (penktadienį) 17.20 val. buvo apmąstomas Viešpaties kryžiaus kelias, 18 val. aukojamos šv. Mišios, po jų įvyko Sutaikinimo pamaldos ir Švč. Sakramento adoracija. Tikintieji meldėsi, kartu su jaunimo atstovais šlovino Viešpatį giesmėmis, klausėsi moters liudijimo, kokius stebuklus daro Viešpats per atleidimo maldą.   Maldų intencijos:

  • Padėka Dievui už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę švenčiant 25-erius Valstybės atkūrimo metus bei prašymas toliau saugoti mūsų Tėvynę;
  • Malda už taiką pasaulyje – ypač Ukrainoje jos kovose už laisvę, taip pat Sirijoje, Libijoje ir Irake, kad liautųsi krikščionių žudymai ir persekiojimai;
  • Malda už jaunus žmones ir pašaukimus į pašvęstąjį gyvenimą bei kunigiškąją tarnystę;
  • Malda už mūsų parapijos kunigus ir visą bendruomenę, kad Viešpats laimintų  pasiruošimo darbus Misijų-Rekolekcijų dienai (kovo 28 d.).

 

.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *