Giesmių Giesmelės konkurso laureatų pirmasis koncertas

Gegužės 8 d. Pal. J. Matulaičio parapijos naujoje bažnyčioje įvyko Respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso Giesmių Giesmėlė „Viešpatie, paliesk, mano širdį keisk“ laureatų koncertas. Laureatais tapo 24 kolektyvai, todėl norėdami, kad kuo daugiau parapijiečių ir svečių galėtų išgirsti angeliškus balsus, suskirstėme konkurso laureatus į grupeles ir per 3 sekmadienius įvyks jų koncertai (gegužės 15 d. ir gegužės 22 d. 11 val.) Maloniai kviečiame bendroje šv.Mišių aukoje melstis už mūsų gražų jaunimą, kurie po šv. Mišių savo giesmėmis palies mūsų sielas.

Dalinamės akimirkomis iš gegužės 8 d. įvykusio laureatų koncerto, kuriame giedoje devyni laureatai:

1. Kauno lopšelio-darželio „Klevelis“ solistė Ana Gelbūdaitė, vadovė Asta Savickienė.
  2. Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos solistė Inesa Aghasaryan, vadovė Violeta Stankevičienė/
  3. Kauno sakralinės muzikos mokyklos solistė Nora Zinkevičiūtė, vadovė Jurgita Žilinskaitė.
  4. Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos solistė Vytė Vyšniauskaitė, vadovė Giedrė Virbickienė.
  5. Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos „Varoelis“ solistas Leonardas Stanislovas Gabriūnas, vadovė Agnė Kulikauskienė.
  6. Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos solistė Emilija Šukytė, vadovė Giedrė Virbickienė.
  7. Kauno VDU „Rasos“ gimnazijos solistė Kamilė Adamavičiūtė, vadovė Inesa Sėmėnaitė.
  8. Kaičiadorių raj. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos solistė Monika Siaurusaitytė, vadovė Renata Gvildienė.
  9. Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos „Varpelis“ solistas Dominykas Urba, vadovas Aurimas Petravičius.