Giesmių Giemelės laureatų kocertas

Gegužės 14 dieną  Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje vyko kasmetinis Respublikinis vaikų ir jaunimo Giesmių Giesmelės laureatų koncertas „Jo Vardą aukštinkim giesmėj“.

Po Eucharistijos šventimo parapijos klebonas kunigas Dainius Lukonaitis pakvietė pasiklausyti jaunųjų giesmininkų koncerto. Skambėjo nuostabios giesmės nuostabiais balsais, kas gali būti gražiau už širdies dovaną skirtą Viešpačiui ir  Švč. Mergelei Marijai.

Kiekvienas Giesmių Giesmelės laureatas buvo apdovanotas diplomu ir atminimo dovanėle. Vienam  geriausiai įvertintam laureatui atiteko Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos skirtas prizas – kelionė vasarą į jaunimo stovyklą  Taizė Prancūzijoje. Šį prizą pelnė VDU Rasos gimnazijos moksleivė Gretė Eitmanytė.

„Viešpatie, būki tu mums gailestingas, mes gi taip tavim tikim.“ Ps 32 (33)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *