Birželio 25 d. – pal. Teofilius Matulionis siunčia malonių lietų Lietuvos Jaunimo Dienų 2017 užbaigimui

Šiandien, birželio 25 d., sekmadienį baigėsi savaitgalį vykusios Lietuvos Jaunimo Dienos. Neeilinis sekmadienis – šiandien Vilniuje palaimintuoju paskelbiamas arkivyskupas kankinys Teofilius Matulionis.

Mūsų parapijos jaunimas, kartu su parapijos Caritas vaikų gerovės klubo „Centriukas“ jaunuoliais dalyvavo Vilniuje vykusiose LIetuvos Jaunimo Dienose ir arkivyskupo Teofiliaus Matulionio beatifikacijos iškilmingoje Eucharistijoje.

Parapijos penkiasdešimties jaunų žmonių  grupei vadovavo jaunimo vadovės Ana, Jolita  ir Sandra, joms talkino parapijos referentė ir tikybos mokytoja Jolanta.

Džiaugiamės ir didžiuojamės savo jaunimu. Dėkojame vadovėms už rūpestį ir palydėjimą. O visas jaunimas su vadovais dėkoja parapijos klebonui už galimybę vykti į nuostabią šventę.

Beatifikacijos iškilmėje taip pat dalyvavo ir mūsų parapijos parapijiečiai, kurie į iškilmę vyko  su kitais lydinčiais vadovais.