Giesmių Giesmelės laureatų koncertas

Gegužės 13 dieną Kristaus Žengimo Dangun iškilmėje ir Dievo Motinos apsireiškimo Fatimoje 101-ųjų metinių dienos minėjime, Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje vyko Giesmių Giesmelės 2018 m. laureatų koncertas ir apdovanojimai. Šventė prasidėjo 12 val. šv. Mišiomis, kurias aukojo kunigas Ričardas Birbilas. Šv. Mišiose giedojo Giesmių Giesmelės laureatai Kretingos mokyklos darželio „Žibutė“ vaikučių choras vadovaujamas muzikos mokytojo eksperto Aloyzo Žilio. Vadovas Aloyzas Žilys yra taip pat kompozitorius,  giesmių muzikos autorius. Nuoširdžiai dėkojame mokinukams ir vadovui Aloyzui už gražų, nuoširdų Viešpaties šlovinimą giesme.

Po šv. Mišių prasidėjo koncertas ir apdovanojimai. Šventėje dalyvavo beveik visi laureatais tapę giesmininkai, o jų 21 kolektyvas, kurie turėjo surinkti bent 44 pereinamuosius  balus.  Laureatais tapo kolektyvai iš įvairių Lietuvos miestų bendrojo lavinimo mokyklų, gimnazijų bei muzikos mokyklų. Koncertą pradėjo patys mažiausi, toliau sekė vyresni moksleiviai iš Kazlų Rūdos Žigaičių meno mokyklos, Kauno Jono Basanavičiaus gimnazijos ir koncertą užbaigė Kaišiadorių meno mokyklos solistė Evita Morkūnaitė, atskubėjusi iš Žiežmarių po pirmosios šv. Komunijos priėmimo šventės. Nuoširdžiai sveikiname Evitą. Negalėjo šventėje dalyvauti Kauno Sakralinės muzikos mokyklos laureatų kvartetas, kuris buvo išvykęs koncertuoti.

Laureatams diplomus bei dovanėles, parengtas Kauno švietimo ir ugdymo skyriaus, įteikė ir nuoširdžiai pasveikino Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos vikaras kunigas Emilis Vasiliauskas.

Taip pat kunigas Emilis nuoširdžiai savo ir klebono kunigo Dainiaus Lukonaičio vardu padėkojo visiems Giesmių Giesmelės 2018 m. organizatoriams, rengėjams ir dalyviams.

Dalinamės šventės akimirkomis: