Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos Caritas vaikų gerovės klubo „Centriukas“ vaikai dalyvavo tarptautinio projekto „Draugystės pynė“ parodoje, kurią organizavo Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras ir Klaipėdos miesto mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinis būrelis.

Projekto tikslas – paminėti tarptautinę neįgaliųjų dieną, kuri minima gruodžio 3 dieną. Jo metu buvo siekiama skatinti  mokinių bendradarbiavimą, saviraišką, kūrybingumą, pagarbą kitam, lavinti  vaikų smulkiąją motoriką.  Projekte dalyvaujantys vaikai vėrė apyrankes, vėliau jomis puošėsi bei fotografavosi. Nuotraukas siuntė organizatoriams. Veikla mokiniams labai patiko. Į ją noriai įsitraukė ne tik mergaitės, bet ir jaunesnių klasių berniukai.

Parapijos Caritas vaikų gerovės klubo „Centriukas“ specialioji pedagogė Indrė Rimkė