„Tikroji mus galybė – tai ta, kurią Kristus mums nurodė: gyvas tikėjimas, savęs išsižadėjimas ir meilė.“

Šiais Palaimintojo Jurgio Matulaičio žodžiais pastiprinti, šv. Kūčių dieną, parapijos Caritas pakvietė 10 val. šv. Mišiose bendrai maldai visus melstis už parapijos ir viso pasaulio vargdienius. Po šv. Mišių parapijos klebonas kun. Dainius Lukonaitis pakvietė vienišus, stokojančius parapijiečius prie šv. Kūčių stalo. Daugiau kaip 50 žmonių jungėsi bendrystei, kartu laužė kalėdaitį, vieni kitus sveikino, linkėjo ir ragavo Carito savanorių gamintus Kūčių patiekalus.

Tą pačią šv. Kūčių dieną, jau tradicija tapusi ir Kalėdinė eglutė parapijos socialiai remtinų šeimų vaikams, kurių šiemet susirinko per 70 šeimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *