Giesmių Giesmelės laureatų koncertas Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčioje

Gegužės 12 dieną Gerojo Ganytojo sekmadienį Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijoje po 12 val. šv. Mišių prasidėjo 20-os respublikinės  Giesmių Giesmelės laureatų koncertas. Dalyvavo net 30 laureatų; ansambliai, duetai ir solistai.

Nuoširdų AČIŪ parapijos klebonas kunigas Dainius Lukonaitis tarė Giesmių Giesmelės populiariausiai kompozitorei, giesmės „Paliesk mano sielą“, kuri skamba Giesmių Giesmelėje 20 metų,  autorei Vitai Liaudanskaitei-Vaitkevičienei, taip pat visiems ilgamečiams konkurso žiūri komisijos nariams, ypač Birutei Sodaitytei –  VDU muzikos akademijos solinio dainavimo katedros docentei, Gitanai Pečkytei – Kauno valstybinio muzikinio teatro solistei, J. Gruodžio konservatorijos klasikinio dainavimo metodinės komisijos pirmininkei, Violetai Belevičiūtei – Kauno Vyturio gimnazijos direktoriaus pavaduotojai, žiūri komisijos pirmininkui muz. mgr. dr. kun. Viliui Sikorskui, VDU „Rasos“ gimnazijos vadovams direktoriui Artūrui Sakalauskui ir direktoriaus pavaduotojai Violetai Juškienei už konkurso organizavimą gimnazijos patalpose, už dalyvių  šiltą priėmimą.

Ypatingai didžiulė PADĖKA festivalio dirigentėms Redai Dapšauskienei ir Irenai Rimkevičienei Kauno Sakralinės muzikos mokyklos dirigentėms, Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos vargonininkei Dovilei Petraškienei ir

išskirtinė PADĖKA Giesmių Giesmelės  visų „nematomų“ darbų organizatorei, įkvėpėjai ir pradininkei, VDU „Rasos“ gimnazijos muzikos mokytojai metodininkei, jaunimo choro „Gaja“ vadovei  Danutei Šaučiūnienei.

Telydi visus Dievo palaima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *