Pakrikštyti ir siunčiami!

Popiežius Pranciškus spalio mėnesį paskelbė ypatinguoju misijų mėnesių.

„Mes visi esame pašaukti tapti pasaulyje gyvąja Evangelija“.

MALDA

„Dangiškasis Tėve, iš numirusių prisikėlęs Tavo vienatinis Sūnus Jėzus Kristus liepė savo sekėjams „eiti ir padaryti Jo mokiniais visų tautų žmones“, o Tu mums primeni, kad per Krikštą buvome įjungti į Bažnyčios misiją.

Apdovanojęs Šventosios Dvasios dovanomis, suteik mums malonę drąsiai ir uoliai liudyti Evangeliją, kad vykdydami Bažnyčiai patikėtą ir dar nebaigtą įgyvendinti misiją rastume naujų veiksmingų būdų skleisti pasaulyje gyvenimą ir šviesą.

maloningai padėk visoms tautoms priimti Jėzaus Kristaus gelbėjančią meilę ir Jo gailestingumą.

Jis būdamas Dievas su Tavimi ir Šventąją Dvasia gyvena ir viešpatauja per amžius. Amen.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *