Švenčiausiosios Trejybės iškilmė

Švč. Trejybės iškilmėje parapijos Gyvojo Rožinio draugija šv. Mišiose dėkojo Viešpačiui už suteiktas malones ilgus metus kartu vienybėje melstis Švč. Mergelės Marijos Rožinį, kiekvienas draugijos narys turi savo intenciją ir jungiasi į viso pasaulio Gyvojo Rožinio  nenutrūkstamą maldą. Kaip padėkos ženklą parapijai ir klebonui kunigui Dainiui Lukonaičiui už palaikymą, maldą ir didelius nuveiktus darbus užbaigiant bažnyčios įrengimo darbus bei puoselėjant aplinką, parapijos Gyvojo Rožinio draugijos vadovė Virginija Grigonienė įteikė odinį Mišiolo aplanką.

Švč. Trejybė – Dievas Tėvas, Dievas Sūnus ir Dievas Šventoji Dvasia tegul vienija mus ir stiprina meilėje ir tarnystėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *