Rugsėjo 1-oji

„Pamokyk mus skaičiuoti savo dienas, kad įgytume išmintingą širdį.“ (Ps 90,12)

Šviesių, kūrybingų ir dvasingų, Dievo palaimos Mokslo metų.

IMG_4529IMG_4517IMG_4515IMG_4516IMG_4523

Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bendruomenė Rugsėjo 1-ąją pasitiko šv. Mišiomis naujoje bažnyčioje. Maldomis ir giesmėmis šlovino Viešpatį kartu su VDU „Rasos“ gimnazijos mokinių choru. Šv. Mišias aukojo kun. Darius Vasiliauskas.

Neeilinis įvykis mūsų parapijoje  – „Purienų“ vidurinė mokykla nuo šių metų rugsėjo 1-osios tapo Technologijos universiteto inžinerijos licėjumi. Klebonas kun. Dainius Lukonaitis visai susirinkusiai licėjaus bendruomenei ir  garbingiems svečiams palinkėjo Dievo palaimos ir globos.

100_8214

 .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *