Šv. Kalėdų šventė vaikučiams

Gruodžio 26 d.-antrą šv.  Kalėdų dieną Pal. Jurgio Matulaičio parapijos Caritas organizavo socialiai remtinų šeimų vaikams šv. Kalėdų šventę. Šventė prasidėjo 10 val. šv. Mišiomis. o jau 11 val. šurmuliavo parapijos salė, kur rinkosi vaikučiai su tėveliais.

Šventė prasidėjo parapijos klebono kunigo Dainiaus Lukonaičio pasveikinimu. Parapijos dienos centro vaikai kartu su besiruošiančiais sakramentams vaikučiais ir mažaisiais giesmininkais,  vadovaujami choro vadovės Dovilės, parapijos katechečių  Ramintos ir Linos bei  sesės Onutės  padovanojo visiems tikrą kalėdinį stebuklą – nuostabų vaidinimą. Šventės pabaigoje apsilankė kalėdų senelis pradžiūginęs vaikus dovanėlėmis.

Parapijos Caritas vedėja Elena Antanavičienė padėkojo šventėms dalyviams, mažiesiems artistams ir remėjams.

Šv. Kalėdų šventės akimirkos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *