III Gavėnios sekmadienis

Viešpats Dievas, Izraelio Šventasis, šitaip pasakė:

„Grįžimu ir atsidavimu būsite išgelbėti,                                                                                                                                                                                            ramybė ir pasitikėjimas yra jūsų jėga“.                                                                                                                                                                                              Bet nenorėjote jūs to!                                                                                                                                                                                                                            O vis dėlto Viešpats delsia,                                                                                                                                                                                                                  kad parodytų jums malonę,                                                                                                                                                                                                                o vis dėlto jis pakils,                                                                                                                                                                                                                              kad jums atleistų,                                                                                                                                                                                                                                  nes Viešpats yra teisingumo Dievas.                                                                                                                                                                                                  Palaiminti visi, kurie pasitikėdami jo laukia!

(Iz 30, 15. 18)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *