Piligriminė kelionė į Šiluvą – Ligonių sveikata, melski už mus

Gegužės 13 dieną mūsų parapijos 47 piligrimai 8 val. rinkosi prie Palaimintojo Jurgio Matulaičio koplyčios ir netrukus autobusas pajudėjo į Šiluvą. Klebonas kun. Dainius Lukonaitis pakvietė kelionę pradėti malda. Lydimi Švč. Mergelės Marijos Rožinio paslapčių prasidėjo mūsų kelionė…

Oras nuostabus, nuotaika puiki ir štai mes Šiluvoje, kiekvienas su savo intencijomis Motinai Marijai. Pamaldžiai aplankėme koplyčią, o kadangi dar iki šv. Mišių turėjome laiko, tai būtinai reikėjo atžymėti Gailestigumo Jubiliejaus 2016 piligrimo pasą – taigi, kas dar negirdėjote, kviečiame jį įsigyti Kauno arkikatedroje ir keliauti po Lietuvos jubiliejines šventoves.

12 val. šventėme Eucharistiją. Šv. Mišias aukojo Kauno arkivyskupas L. Virbalas SJ, kvietė prisiminti ir pamąstyti mūsų Viešpaties Jėzaus apaštalui Petrui pasakytus žodžius: „Ar myli mane?“ (Jn 21). Svarbiausia meilė, atsidavimas Viešpačiui.

Nuostabi kelionė, patyrę Viešpaties malonių, užtariant Dievo Motinai, laikas grįžti namo….

Dalinamės kelionės akimirkomis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *