Nuo lapkričio 13 d. Vilniuje prasideda didieji Gailestingumo Motinos (Aušros Vartų ) atlaidai

šv. Jonas Paulius II plačiai rašė apie Mariją, Gailestingąją Motiną:

„Marija geriausiai suvokia Dievo gailestingumo paslaptį.  Ji žino jo kainą ir didybę. Šia prasme mes ją vadiname Gailestingąja Motina, Gailestingąja Dievo Motina arba Dieviškojo Gailestingumo Motina; kiekvienas šių titulų turi didžią teologinę prasmę, nes išreiškia ypatingą jos sielos, visos asmenybės pasirengimą, kad galėtų įžvelgti, – visų pirma pro Izraelio, po to pro kiekvieno individo gyvenimo ir visos žmonijos istorijos sudėtingus įvykius, – gailestingumą, kuris „iš kartos į kartą“ pagal Švenčiausiosios Trejybės sumanymą dalijamas žmonėms“ (Dives in misericordia, 98)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *