IV advento sekmadienis – gruodžio 18 d.

Prieš 2000 metų Dievas per angelą Gabrielių paprašė Mariją sutikti tapti Mesijo motina, ir ši atsakė: „Štai aš Viešpaties tarnaitė, tebūnie man, kaip tu pasakei!“ Tada Šventoji Dvasia pridengė ją „savo šešėliu“. Taip Žodis tapo Kūnu. Būdamas tikras Dievas, Jis tapo žmogumi, tobulu žmogumi, tačiau laisva valia priėmusiu visą ribotumą ir pažeidžiamumą, kuriam pavaldi žmogaus prigimtis šiame pasaulyje, išskyrus nuodėmę. Jėzus, įsikūnijo moters įsčiose; kaip vaisius ir kaip kūdikis, Jis tapo visiškai priklausomas nuo savo motinos. Vėliau gyvenime Jį sies priklausomybė Tėvui, kad būtų įvykdyta Jam pavestoji misija: Jis paaukos savo gyvybę ant Kryžiaus, kad atvestų žmoniją į Prisikėlimo garbę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *