Šventinio laikotarpio renginiai

Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos klebonas kartu su Caritas savanoriais gruodžio 24 d.  pakvietė vienišus žmones bendrai maldai,  o po to pasivaišinti prie šv. Kūčių stalo. Šv. Kūčių stalą palaimino ir susirinkusius paasveikino atvykę J. E. Kauno arkivyskupas  Lionginas Virbalas SJ, vyskupas Kęstutis Kėvalas, arkivyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius SJ ir Kauno I dekanato dekanas Kristaus Prisikėlimo parapijos klebonas mons. Vytautas Grigaravičius. Tarp svečių ir parapijiečių vyko nuoširdus bendravimas.

 

II-ą Šv. Kalėdų dieną (gruodžio 26 d.). kaip ir kiekvienais metais parapijoje vyko labdaros šventinę eglutė socialiai remtinų šeimų vaikams. Šiemet surengti šventę turėjome galimybę pasinaudoję lėšomis gautomis iš Kauno miesto savivaldybės remiamo projekto „Aš (at) kuriu šeimą.Pasidaliname šventės akimirkomis.img_1415img_1406

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *