Ketvirtokų viktorina „Irkis į gilumą“

Vasario 6 dieną Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijoje įvyko ketvirtokų viktorinos „Irkis į gilumą“ I etapas, kuriame dalyvavo šešios mūsų parapijos mokyklos: KTU inžinerijos licėjus, Kazio Griniaus progimnazija, M. Mažvydo ir Pilėnų pagrindinės mokyklos, M. Montesori ir Paparčio pradinės mokyklos.

Tikybos mokytojos kartu su mokinukais susirinko 10 val. parapijos salėje nusiteikę džiaugsmingai pasidalinti žiniomis, vaidinti scenas iš Šventojo Rašto.

Pradžioje visus susirinkusius pasveikino parapijos klebonas kunigas Dainius Lukonaitis.  Mokinukai susikaupę darbavosi, o vėliau, kol komisija skaičiavo balus, visi giedojo giesmes.

Nugalėtojais tapo Paparčio pradinės mokyklos ketvirtokės, kartu su jomis džiaugėsi ir jų tikybos mokytoja  Inga Petrauskienė. Šios komandos laukia tolimesnis kelias, dalyvauti II etape viktorinos „Irkis į gilumą“, kuris įvyks vasario mėnesio pabaigoje Kauno I dekanate. Linkime sėkmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *