Nuoširdus AČIŪ visiems parapijiečiams prisidėjusiems gražinant Viešpaties namų aplinką

Vasarai einant į pabaigą džiaugiamės mūsų visų pastangų dėka išpuoselėta bažnyčios aplinka. Nuoširdžiai dėkoju visiems savo darbu, augalais, patarimais, auka ar malda prisidėjusiems, jog mūsų Viešpaties namų kiemas sužaliuotų ir džiugintų ne tik mūsų, bet ir kiekvieno praeivio, pakeleivio akį, o gal ir pakviestų užsukti  į vidų…

„Visuomet džiaukitės Viešpatyje! Ir vėl kartoju: džiaukitės! Jūsų meilumas tebūna žinomas visiems. Viešpats yra arti! Niekuo per daug nesirūpinkite, bet visuose reikaluose malda ir prašymu su padėka jūsų troškimai tesidaro žinomi Dievui. Ir Dievo ramybė, pranokstanti visokią išmintį, sergės jūsų širdis ir mintis Kristuje Jėzuje.“ (Fil 4, 4-7)

Jūsų klebonas kunigas Dainius Lukonaitis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *