VISI ŠVENTIEJI – IŠKILMĖ

„Minint šventuosius, mumyse suliepsnoja troškimas, kad Kristus, kuris yra mūsų gyvenimas, mums pasirodytų taip, kaip ir jiems yra pasirodęs, ir kad mes pasirodytume su Juo šlovingi.“                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Šv. Bernardas

„Jei kas dieną vis daugiau įsileistume Dievą į savo sielą, kaip ramu būtų laukti dienos, kai turėsime stoti prieš Jo begalinį šventumą.“                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Šventoji Švč. Trejybės Elzbieta

„Sielos didybė matuojama jos meile. “           Šv. Motina Teresė

„Nuopelnas nereškia nei daug nuveikti, nei daug atiduoti, bet veikiau – priimti ir labai mylėti…“             Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *