„Alsuok many, Šventoji Dvasia“ – Alfa savaitgalis sutvirtinamiesiems

Šių metų lapkričio 9-10 dienomis Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos jaunimui, besiruošiančiam Sutvirtinimo sakramentui buvo organizuotas Alfa savaitgalis, kuris vyko Kauno Šv.  Jono Krikštytojo pastoracijos centre.

Alfa savaitgalyje dalyvavo 37 jaunuoliai, 14 parapijos jaunimo savanorių-pagalbininkų, kuriems vadovavo dvi parapijos katechetės Ana Sidorovič ir Raminta Kruopytė. Po pirmos dienos mokymų, pasidalinimų, tylos laiko ir ramaus miego, sekmadienį vyko sutaikinimo pamaldos su užtarėju komanda ir šlovintojais. Trys kunigai klausė išpažinčių.

Uždek mane, Šventoji Dvasia, kad aš daryčiau, kas šventa.

Globos mane, šventoji dvasia, kad neprarasčiau, kas šventa. Amen

(Šv. Augustinas)

Keletas akimirkų:

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *