BENDRAKELEIVIAI – pirmasis parapijoje sinodo susitikimas

Jaukią Kristaus Karaliaus iškilmės popietę į Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapiją susirinko įvairių parapijoje veikiančių grupelių vadovai ir atstovai, kurie atsiliepė į popiežiaus kvietimą pradėti Sinodinį kelią.

Vyko pirmasis susitikimas „Bendrakeleiviai“.

Popiežius Pranciškus kviečia visus bažnyčioje tarnaujančius  bei nutolusius susiburti draugėn ir kviečia visą Dievo tautą prisidėti prie Bažnyčios pastangų gydyti: „kiekvienas pakrikštytasis turėtų jaustis įtrauktas į bažnytinę ir socialinę kaitą, kurios taip labai reikia. Ši kaita reikalauja asmeninio ir bendruomeninio atsivertimo, įgalinančio matyti dalykus taip, kaip juos mato Viešpats.“

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *