Kristus, Visatos Valdovas (Kristus Karalius) – lapkričio 21 d. sekmadienis

Kristaus Karaliaus iškilmės dieną tinka pasvarstyti apie Dievo Karalystę ir palyginti ją su pasaulio karalyste. Pasaulio karalystė vertina galią, turtą, garbę ir malonumą. Šie dalykai patys savaime nėra blogi, bet žmonės lengvai iš jų padaro stabus.

O Dievo Karalystė vertina pasiaukojamą meilę, atlaidumą, nusižeminimą ir tarnystę. Tokie dalykai nėra itin patrauklūs, nes jie neateina mums už dyką. Tačiau verta mokėti tą kainą, nes atlygis yra žymiai didesnis. Ir ne tik šiame gyvenime, kai apsčiai patiriame Jėzaus meilę bei gailestingumą, bet ir būsimajame, kai regėsime Jį akis į akį ir per amžius gyvensime džiugiame Jo artume. Tad rinkimės tarnauti Jėzui, mūsų Karaliui ir Viešpačiui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *