Lapkričio 14 d. sekmadienį – minėsime pasaulinę vargstančiųjų dieną

„Vargšų jūs visuomet turite su savimi“ (Mk 14,7), šiais  evangelisto Morkaus užrašytais Kristaus žodžiais popiežius primena ir moko, kaip labai mūsų santykis su Jėzumi ir Evangelijos skelbimas yra susiję su mūsų požiūriu į vargstančius žmones.

Popiežius Pranciškus, įvesdamas Pasaulinę vargstančiųjų dieną, skatina krikščionių bendruomenes visame pasaulyje tapti vis aiškesniu ženklu, rodančiu Kristaus meilę labiausiai vargstantiems.

Kviečiame prisijungti į teužilgo prasidėsiančią Caritas akciją „Gerumas mus vienija“, tai gera galimybė asmeniškai ir bendruomeniškai įsitraukti ir dalintis su vargstančiais savo dėmesiu, savanorystei skirtu laiku ir konkrečia auka.

Ištrauka iš sekmadienio homilijos Lietuvos Vyskupų Konferencijos socialinių reikalų tarybos pirmininko arkivyskupo Kęstučio Kėvalo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *