III Advento sekmadienis

Tai Viešpaties dienos laukimas, Jono Krikštytojo tarnystė užleidžia vietą Jėzaus tarnystei; Kalėdų laukimas – maldose, ypač – Dėkojimo giesmėje. Tai kvietimas džiaugtis, vienijantis įvairias mūsų minties kryptis. Žmogus yra sukurtas tam, kad išsiskleistų džiaugsme. Tačiau Gaudete (lot. „Džiaukitės“) sekmadienis krikščioniui primena, iš ko labiausiai kyla jo džiaugsmas, ir skatina prašyti Dievą: „Padėk mums sulaukti brangiosios Išganytojo Gimimo iškilmės ir su džiaugsmu ją  atšvęsti.“ Kalėdų džiaugsmas, kuriuo nuo šiandien spindi viltis, turi mus lydėti visą mūsų gyvenimą. Iš tiesų reikia, kas mūsų susitikimo su Kristumi valandą jis „mus rastų maldingai budinčius ir džiaugsmingai jam teikiančius šlovę“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *