Gegužės 1 d. – Motinos diena

Popiežius Pranciškus sako: Visuomenė be motinų būtų nehumaniška, nes motinos visada, net blogiausiomis akimirkomis, liudija švelnumą, atsidavimą, moralinę jėgą. Motinos dažnai perteikia ir religinės praktikos prasmę – pirmomis maldomis, pirmais pamaldumo judesiais, kurių išmoksta vaikas. Be motinų ne tik nebūtų naujų tikinčiųjų, bet ir tikėjimas netektų geros dalies savo paprastos ir nuoširdžios šilumos. Brangiausios mamos, dėkui, dėkui už tai, kad esate šeimoje, ir už tai, ką dovanojate Bažnyčiai ir pasauliui. (Amoris laetitia, 174)

Gegužės mėnuo skiriamas Švč. Mergelės Marijos garbei. Kviečiame tikinčiuosius į gegužines pamaldas, kurios vyks prieš vakarines šv. Mišias 17.20 val.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *