Moksleivių viktorina „Irkis į gilumą“

Vasario 27 dieną 9 val. šv. Mišiose, kurias aukojo kunigas Benas Martusevičius,  meldėsi Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos mokyklų  5 klasių moksleiviai, kurie po šv. Mišių dalyvavo viktorinoje „Irkis į gilumą“ . Viktorinoje dalyvavo KTU inžinerijos licėjaus, Pilėnų, Martyno Mažvydo ir Kazio Griniaus progimnazijų moksleiviai. Po sėkmingo, gražaus ir linksmo prisistatymo vyko užduočių sprendimas, o pabaigoje Evangelijos pagal Luką ištraukos (Lk 5, 1-7) piešimas ir pristatymas. Visos komandos puikiai pasirodė. Nuoširdžiai dėkojame moksleivius parengusioms viktorinai tikybos mokytojoms: KTU inžinerijos licėjaus ir Pilėnų progimnazijos tikybos mokytojai metodininkei Dianai Cekanauskienei, Martyno Mažvydo progimnazijos tikybos mokytojai metodininkei Elenai Antanavičienei, Kazio Griniaus progimnazijos tikybos mokytojai Aušrinei Pabiržienei ir komisijai.

Sveikiname pirmos vietos nugalėtojus – KTU inžinerijos licėjaus komandą ir visas komandas, tegul lydi Jus visus Viešpaties malonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *