Spalis – Švč. Mergelės Marijos Rožinio ir Misijų mėnuo

Spalio mėnuo skiriamas Švč. Mergelės Marijos Rožiniui (nuo spalio 1 iki 31 d. imtinai). Bažnyčioje Rožinis kalbamas 17.20 val. prieš vakaro 18 valandos šv. Mišias. Suteikiami visuotiniai atlaidai tikinčiajam, kuris bažnyčioje, viešoje koplyčioje, šeimoje, vienuolijos bendruomenėje, maldingoje draugijoje pamaldžiai kalbą rožinį. Visuotiniai atlaidai pelnomi ir tuo atveju, kai rožinį kalba popiežius, o mes arba patys pamaldžiai dalyvaujame, arba per televiziją ar radiją pamaldžiai sekame.

Spalis – Misijų mėnuo. Sutikus Jėzų, liudyti Jį visam pasauliui, tiems, kurie yra arti ir toli.

Visą spalio mėnesį katalikų maldos ir geri darbai už misijas. Spalio 22 d. minėsime Pasauline misijų dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *