Prie Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčios plevėsuoja vėliavos

2024 m. spalio mėn. prie Pal. J. Matulaičio bažnyčios plevėsuoja trys vėliavos – 1. Vatikano vėliava – Vatikano Miesto Valstybės simbolis, kvadrato formos audeklas padalintas į dvi vienodas vertikalias juostas: geltoną ir baltą. Ant baltos juostos – Popiežiaus emblema – Popiežiaus tiara ir du sukryžiuoti raktai, perrišti raudona juosta. Vėliava įteisinta 1929 m. birželio 7 d.

2. Lietuvos Respublikos vėliava – oficialus Lietuvos valstybės simbolis, tautinė vėliava – audeklas iš trijų lygių horizontalių spalvų juostų: viršutinės – geltonos, vidurinės – žalios, žemutinės – raudonos.

3. Kauno miesto vėliava – abiejose vėliavos pusėse – Kauno simbolis Tauras. Vėliavos naudojimo tvarka nėra griežtai reglamentuota. Jos tikslas populiarinti miestą bei jo simbolius visų kauniečių ir miesto svečių tarpe.