Ketvirtokų viktorina „Irkis į gilumą“

Šiandien, kovo 14 d. parapijoje įvyko ketvirtų klasių mokinukų tikybos dalyko viktorina „Irkis į gilumą“. Išbandyti jėgas susirinko septynių parapijos mokyklų mokinukai, tai „Paparčio“ pradinės, M. Montesori pradinės, M. Montesori pradinės „Būk savimi“, Pilėnų pagrindinės, Martyno Mažvydo pagrindinės, K. Griniaus progimnazijos ir KTU inžinerijos licėjaus.

Viktorinos dalyvius palaimino parapijos vikaras kunigas Ričardas Birbilas. Mokinukai aktyviai, energingai ir žaismingai atliko užduotis, vaidino scenas iš Evangelijų. Visi labai nuoširdžiai stengėsi ir pastangos buvo įvertintos padėkos raštais bei dovanėlėmis.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ketvirtokams, jų mokytojoms, mokyklų bendruomenėms ir visiems palaikiusiems.

Dievo palaimos.

Keletas akimirkų iš viktorinos:

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *