Giesmių Giesmelės „Tyloj pradysta angelas“ laureatų koncertas

Šiandien, gegužės 9 dieną, Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje įvyko Respublikinės vaikų ir jaunimo Giesmių Giesmelės 2015 m. laureatų koncertas. Dalyvius pasveikimo ir įteikė atminimo dovanėles bei padėkos raštus Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius SJ.

Laureatais tapo 29 moksleivių kolektyvai iš įvairių Lietuvos miestų. Po koncerto ir apdovanojimo nuskambėjo finalinė giesmė „Paliesk mano sielą“ (muzika ir žodžiai Vitos Liaudanskaitės-Vaitkevičienės).

Pasibaigus šventei parapijos klebonas kunigas Dainius Lukonaitis padėkojo visiems Giesmių Giesmelės dalyviams, laureatams, jų mokytojams ir visiems prisidėjusiems, kad šį šventė įvyktų.  Klebonas pažadėjo, kartu su organizatoriais Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyriaus  bei VDU „Rasos“ gimnazijos  atsakingais darbuotojais užtikrinti, jog kitais metais,  rengiant Giesmių Giesmelę, kuo daugiau parapijiečių galėtų išgirsti nuostabias giesmes, atliekamas  vaikų ir jaunimo.

Šventės akimirkos:

.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *