IV Gavėnios sekmadienis

Jn 9, 1-41   Šabo dieną sumaišęs seiles su žemėmis ir padaręs purvo Jėzus grąžino regėjimą nuo gimimo aklam žmogui. Vėliau šis žmogus buvo išmestas iš sinagogos už tai, kad išpažino Jėzų Mesiju.

Jėzus tvirtino: „Aš – pasaulio šviesa“. Jis buvo nuolankus, tad nepriskyrė sau jokios ypatingos galios kurti ar iš esmės ką nors keisti; užuot ką nors keitęs, Jėzus tamsoje įkalintoms akims leidžia išvysti tai, kas jau yra. Akląjį išgydo ne kokia nors galia skirti stalus nuo kėdžių ar įžiūrėti žmones ir jų gyvenamąją aplinką; neregys iš tikrųjų praregi, išpažinęs Jėzų Masiju ir visos žmogaus egzistencijos centru. Stebuklingai išgydytas aklasis dabar pajunta visiškai naują viltį ir gyvenimo tikslą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *