Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

 

VDU „Rasos“ gimnazijos   gimnazistai kartu su mikrorajono bendruomene  linksmai šventė  26 – ąjį Lietuvos  laisvės pavasarį.

Patriotinė – socialinė akcija „Yra Lietuva“ vyko 2016 03 09 d. Čečėnijos aikštėje. Akcijoje dalyvavo VDU „Rasos“ gimnazijos gimnazistai, mokytojai, kaimyninių mokyklų  mokytojai ir mokiniai, mikrorajono gyventojai, VDU „Atžalyno“ progimnazijos pradinių klasių mokinukai.

00  gimnazistų aikštėje džiaugsmingai sušoko masinį 5 minučių šokį su trispalvėmis vėliavėlėmis pagal Stanislavo Stavickio – Stano  dainą „Yra Lietuva“ , kurią gyvai atliko pats  dainos autorius Stano ir aktorius Marius Jampolskis. Akcijoje dalyvavo Nepriklausomybės akto signataras Aleksandras Abišala, Lietuvos Respublikos Seimo narys Arimantas Dumčius. Šokantys mokiniai išskleidė 50 metrų ilgio Trispalvę  vėliavą. Padangę nuspalvino dūmų trispalvė. 

„Juk mes gimėm lietuviais, tai mūsų kraujyje ir mes turime kuo didžiuotis, ir nesvarbu, kuriame pasaulio kampelyje būtume, niekur kitur nebus taip gerai, kaip čia, namuose…Ačiū, Lietuva!“ – susirinkusius  mikrorajono gyventojus sveikino gimnazistai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *