Vasario 16-oji – meldžiamės už Tėvynę Lietuvą ir a.a. mons. Kazimierą Senkų minint 1-ąsias mirties metines

Šiandien Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos kplyčioje buvo aukojamos šv. Mišios už šviesaus atminimo monsinjorą Kazimierą Senkų, minint pirmąsias jo mirties metines.

Šv. Mišias koncelebravo kauno arkivyskupas metropolitas Lionginas Virbalas SJ, Kaišiadorių vyskupas emeritas Juozas Matulaitis, Kauno I dekanato dekanas mons. Vytautas Grigaravičius,  parapijos klebonas kunigas Dainius Lukonaitis.

Dėkojame visiems susirinkusiems parapijiečiams, sesėms vienuolėms ir a.a. mons. Kazimiero giminaičiams tokią neeilinę dieną susirinkusiems bendrai maldai už mūsų tautos šviesuolį, muzikos magistrą, daugelio giesmių žodžių ir muzikos autorių, monsinjorą Kazimierą Senkų.

Tegul išsipildo jo žodžiai: „Trokštu, jog Dievui giedotų visą Lietuvą“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *