Giesmių Giesmelės festivalis, konkursas ir laureatų koncertas

Pal. Jurgio Matulaičio bažnyčioje balandžio mėn. 13 d. (šeštadienį) 12 val. šv. Mišių metų giedojo virš 100 jaunų giesmininkų iš įvairių Lietuvos kampelių.  Šv. Mišias aukojo kunigas Marius Boreiša, kuris pasveikino dalyvius ir padėkojo už nuoširdų giedojimą. Jaunieji Giesmių Giesmelės festivalio dalyviai šlovino  Viešpatį giedodami. Jau dvidešimt antrąjį kartą, skatinant ugdytis tvirtas moralines nuostatas turinčias kūrybines asmenybes, atskleidžiant jų individualių meninių gebėjimų raišką, vyksta Giesmių Giesmelės festivalis ir konkursas. Šiais metais dalyviai atvyko iš Švenčionių Visų Šventųjų, Biržų Šv. Jono Krikštytojo, Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus parapijų, Prienų r. Pakuonio pagrindinės mokyklos, Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos. Dėkojame Giesmių Giesmelės bendraautoriams ir organizatoriams Kauno VDU „Rasos“ gimnazijos janimo mišriam chorui „Gaja“ ir jo vadovui Ramūnui Baranauskui.

Giesmių Giesmelės konkursas įvyks balandžio 19 d. (penktadienį) Kauno VDU „Rasos“ gimnazijoje, linkime sėkmės ir lauksime laureatų koncerto bažnyčioje balandžio 28 d. (sekmadienį) 11 val.

Telydi mus visus Viešpaties malonė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *