Krepšinio varžybos „Jūs esate mano draugai“

Balandžio 8 d.  Pal. Jurgio Matulaičio parapijos klebonas kunigas Dainius Lukonaitis inicijavo krepšinio varžybas „Jūs esate mano draugai“ tarp parapijos teritorijoje esančių švietimo įstaigų. Dėkojame mokyklų vadovams, kurie mielai sutiko  dalyvauti ir pakvietė savo moksleivius būti aktyviems. Dalyvavo varžybose Kauno Pilėnų ir Martyno Mažvydo progimnazijų moksleiviai bei KTU inžinerijos licėjaus moksleiviai.

Dėkojame KTU inžinerijos licėjaus direktoriui Dainiui Žvirdauskui už galimybę pasinaudoti licėjaus sporto sale. Dėkojame visiems prisidėjusiems organizuojant varžybas ir paruošiant moksleivius draugystės kovai.  Tikimės, jog tai pirmas, bet ne paskutinis mūsų susitikimas.

Tegul atlygina jums Dievas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *