20-asis Giesmių Giesmelės festivalis „Trokštu, kad Kristui giedotų visa Lietuva“ (mons. K. Senkus)

Balandžio 6 d. Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos naujoje bažnyčioje įvyko jubiliejinis 20-asis Giesmių Giesmelės festivalis „Trokštu, kad Kristui giedotų visa Lietuva“ (mons. K. Senkus).

Jubiliejinei Giesmių Giesmelei neatsitiktinai parinkome pavadinimą dedikuota mūsų šviesaus atminimo kunigui muzikos magistrui monsinjorui Kazimierui Senkui, kuris buvo vienas iš iniciatorių vaikų ir jaunimo giemių giesmelės.

Festivalį, kaip minėjo kun. Benas Martusevičius, integravus į šv. Mišias pavyko širdies giesmes išlieti Viešpaties garbei. Festivalyje dalyvavo 22 vaikų ir jaunimo ansambliai, chorai, dainavimo studijos.  Šv. Mišių metu giedojo daugiau kaip 300 šimtai vaikų ir jaunimo, festivalio metu skambėjo 13 giesmių, tokios kaip „Įeinu su gyriaus giesme“ muz. ir žodž. A. Akelaičio; „Aukojame Tau Viešpatie, duoną“ muz. ir žodž. L. Pudžiuvelytės; „Prie Tavo širdies“,  „Dieve, Tu mano skydas“, „Paliesk mano sielą“ muz. ir žodž. V. Liaudanskaitės-Vaitkevičienės.

Nuoširdžiai dėkojame jauniesiems giesmininkams, jų mokytojams, tėveliams, dirigentėms Irenai Rimkevičienei bei Redai Dapšauskienei, taip pat parapijos vargonininkei Dovilei Petraškienei ir ilgametei Giesmių Giesmelės organizatorei „Rasos“ gimnazijos muzikos mokytojai metodininkei Danutei Šaučiūnienei.

Viešpatie, paliesk, mano širdį keisk, padaryk ją ištikimą Tau.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *