Parapijos jaunimo gavėnios rekolekcijos Marijampolėje

„Būdėkite ir melskitės, kad nepatektumėt į pagundą, nes dvasia ryžtinga, bet kūnas silpnas.“ (Mk 14, 38)

Balandžio 5-7 dienomis Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos jaunimas gavėnios rekolekcijoms išvyko į Marijampolę.

Rekolekcijos „Didžioji savaitė“ vyko Marijampolės pastoraciniame centre. Rekolekcijas organizavo parapijos jaunimo vadovės Sandra Habdankaitė ir Ana Sidorovič.

Jaunimas apmąstė Viešpaties maldą Alyvų sode, Didžiosios savaitės prasmę, adoravo Viešpatį Švč. Sakramente,  meldėsi Sutaikinimo pamaldose, kurias vedė klebonas kunigas Dainius Lukonaitis.

Meldėsi prie palaimintojo Jurgio žemiškųjų palaikų. Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Vargdienių kongregacijos sesuo  Viktorija Plečkaitytė lydėjo jaunimą palaimintojo Jurgio Matulaičio muziejuje.

Jaunimas gamino verbas, o  rekolekcijas baigė sekmadienį šv. Mišiomis šv. arkangelo Mykolo bazilikoje.