DIEVO GAILESTINGUMO SEKMADIENIS

2000 netais popiežius Jonas Paulius II, vieną pirmųjų enciklikų skyręs Dievo Gailestingumui, kanonizavo seserį Faustiną Kovalską. Atvelykio sekmadieniui jis suteikė papildomą pavadinimą – Dievo Gailestingumo šventė. Primindamas šios šventės prasmę, Jonas Paulius II rašė: „Žmonijai, kuri kartais atrodo suklaidinta ir valdoma blogio, egoizmo bei baimės jėgų, prisikėlęs Viešpats duoda atleidžiančios, sutaikinančios ir iš naujo atveriančios  sielą vilčiai meilės dovaną. Ši meilė pakeičia širdis ir suteikia ramybę. Pasauliui taip reikia suvokti ir priimti Dievo Gailestingumą.“

Mūsų parapijoje švenčiami Dievo Gailestingumo atlaidai.  Mieli tikintieji junkitės maldoje namuose ir melskite Dievo Gailestingumo kartu su šv. Faustina:

„O Jėzau, Dieve pasislėpęs, mano širdis jaučia Tave, nors uždanga Tave slepia, Tu žinai, kad myliu Tave.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *