Pagalba stokojantiems karantino metu

Ryšium su COVID-19 viruso pavojumi, Lietuvos Valstybei paskelbus karantiną, Kauno palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos Caritas  vaikų dienos centro ugdytiniams dalina  maisto ir kitų reikalingų prekių paketus kartą per savaitę.

Paketai dalinami remiantis Socialinių paslaugų  ir darbo ministerijos projekto lėšomis. Parapijos Caritas taip pat dirba  ir nuotoliniu būdu, vaikus konsultuoja  psichologė, spec. pedagogė  ir socialinė pedagogė. Socialiniai darbuotojai padeda ruošti pamokas ir spręsti įvairias problemas.

Maisto pirkimą taip pat remia verslininkai.

Stokojantis parapijiečiai dėl paramos maistu gali kreiptis į parapijos Caritas reikalų vedeją  Eleną Antanavičienę  tel.: 86 82 17 119 .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *